Wspólnota Dobrego Pasterza

wspólnota ~ służba ~ ewangelizacja

 

Rodzina Dobrego Pasterza

Od samego początku naszej działalności gromadzili się wokół nas ludzie o podobnej nam wrażliwości. Osoby te, z różnych powodów nie włączały się w życie Wspólnoty, ale nieustannie wspierali nas swoją modlitwą, dobrym słowem i nie rzadko też materialnie. Bardzo nam zależało, by dać tym osobom poczucie przynależności, zaproponowaliśmy mniej formalny sposób przynależności.
Pierwsze spotkanie Rodziny Dobrego Pasterza odbyło się na początku istnienia Wspólnoty, kiedy rodzice młodych uzależnionych przychodzili do Punktu Misyjnego prosząc o pomoc i wspólną modlitwę w intencji ich dzieci. Z tej prośby i potrzeby zrodziły się czuwania "Solidarni z Ubogimi".
Pierwsze spotkanie Rodziny Dobrego Pasterza w obecnej  formie, t.j. bardziej formalnej, odbyło się w lutym 2017 roku. Rodzina Dobrego Pasterza gromadzi się na organizowanych przez Wspólnotę czuwaniach "Solidarni z Ubogimi" w każdy pierwszy piątek miesiąca na katowickiej Koszutce (kościół Misjonarzy Oblatów). Raz na kwartał Wspólnota zaprasza Rodzinę Dobrego Pasterza na przygotowywany specjalnie dla niej dzień skupienia lub do wspólnego przeżywania dnia Wspólnoty razem z jej członkami. Obecnie w Rodzinę Dobrego Pasterza może się włączyć każdy chętny,. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.

Czuwanie „Solidarni z Ubogimi”

Pierwsze Piątki

Punkt Misyjny - Opolska 9

Punkt Misyjny - Opolska 9

Facebook - WDP Punkt Misyjny

Wspólnota Dobrego Pasterza - Punkt Misyjny

Klub Wysoki Zamek

Klub Wysoki Zamek

Wieczór Dobrej Nowiny - czwartki

Wieczór Dobrej Nowiny

Pierwsze czwartki

Pierwsze czwartki

Podaj Ubogiemu "Dłoń modlitwy"

dlon modlitwy logo biale tlo male

Zupa w Kato

Zupa w Kato

Ilość odwiedzin:

Dzisiaj 8

Wczoraj 31

Tydzień 54

Miesiąc 597

Wszystkie 176061

Konto Wspólnoty

Getin Noble Bank S.A. Od. II Katowice
03 1560 1111 0000 9070 0010 1280

Sprawdź jak poprawnie przekazać darowiznę!

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd