Wspólnota Dobrego Pasterza

wspólnota ~ służba ~ ewangelizacja

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Rodzina Dobrego Pasterza

Od samego początku naszej działalności gromadzili się wokół nas ludzie o podobnej nam wrażliwości. Osoby te, z różnych powodów nie włączały się w życie Wspólnoty, ale nieustannie wspierali nas swoją modlitwą, dobrym słowem i nie rzadko też materialnie. Bardzo nam zależało, by dać tym osobom poczucie przynależności, zaproponowaliśmy mniej formalny sposób przynależności.
Pierwsze spotkanie Rodziny Dobrego Pasterza odbyło się na początku istnienia Wspólnoty, kiedy rodzice młodych uzależnionych przychodzili do Punktu Misyjnego prosząc o pomoc i wspólną modlitwę w intencji ich dzieci. Z tej prośby i potrzeby zrodziły się czuwania "Solidarni z Ubogimi".
Pierwsze spotkanie Rodziny Dobrego Pasterza w obecnej  formie, t.j. bardziej formalnej, odbyło się w lutym 2017 roku. Rodzina Dobrego Pasterza gromadzi się na organizowanych przez Wspólnotę czuwaniach "Solidarni z Ubogimi" w każdy pierwszy piątek miesiąca na katowickiej Koszutce (kościół Misjonarzy Oblatów). Raz na kwartał Wspólnota zaprasza Rodzinę Dobrego Pasterza na przygotowywany specjalnie dla niej dzień skupienia lub do wspólnego przeżywania dnia Wspólnoty razem z jej członkami. Obecnie w Rodzinę Dobrego Pasterza może się włączyć każdy chętny,. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.

Spotkania z Życiem - poniedziałki

Spotkania z Życiem - poniedziałki

Dary - zbiorka żywności

Zbiorka żywności

Wieczór Dobrej Nowiny - czwartki

Wieczór Dobrej Nowiny

Pierwsze czwartki

Pierwsze czwartki

Czuwanie „Solidarni z Ubogimi”

Pierwsze Piątki

Konto Wspólnoty

Getin Noble Bank S.A. Od. II Katowice
03-1560-1111-0000-9070-0010-1280

Sprawdź jak poprawnie przekazać darowiznę!

Kalendarz Wspólnoty

Punkt Misyjny - Opolska 9

Punkt Misyjny - Opolska 9

Klub Wysoki Zamek

Klub Wysoki Zamek

„Dom Życia” w Góralach

„Dom Życia” w Góralach

Good Sheph ART

Good Sheph ART

"Dłoń modlitwy"

dlon modlitwy logo biale tlo male

Wspólnota na YouTube

modfilmy

Zupa w Kato

Zupa w Kato

Ilość odwiedzin:

Dzisiaj 2

Wczoraj 23

Tydzień 132

Miesiąc 537

Wszystkie 155317

DMC Firewall is a Joomla Security extension!